Než si pomyslíte, že se jedná o Německo a nás se to netýká, pak bych ráda upozornila na fakt, že už dávno nás Německo považuje za protektorát a většina našich politiků se také chová jako poslušní lokajové Berlína a Bruselu (který je taktéž ovládán Berlínem). Je tedy přirozené, že se budou chtít o část obohacení, které už dávno nezvládají (i přesto, že tvrdili, že to zvládnou), podělit i se sousedy. Ostatně, také o tom se hovořilo už v průběhu projednávání podoby nového migračního paktu EU.
Angela Merkelová možná právě prosadila pravidla rychlé deportace, ale rozhodně neplánuje navždy zavřít německé hranice dalšímu přídělu multikulturního obohacení. Jedná se jen o dočasný krok ve stávající finanční krizi. A zřejmě i o předvolební tah, neboť část voličů CDU nepatří k právě nadšeným vítačům. Ti se přiklání spíš k volbě socanů nebo Zelených.
Právě minulý týden německá kancléřka zakázala příbuzným až tří milionů lidí, kteří přišli do Německa během invaze 2015, aby přijeli do země.
Zákaz, který se vztahuje i na ženy a děti a starší příbuzné z válkou zničených zemí, byl zaveden dva roky poté, co země odhalila, že krize bude letos stát 37 miliard eur. Nyní, jen pár dní poté, co Bundestag odhlasoval urychlení deportace a povinného snímání otisků prstů, vyšlo najevo, že nastínili, že země potřebuje 300 000 lidí ročně na příštích 40 let, aby se zastavil úbytek populace.
Uniklá zpráva vlády Merkelové uvádí, že Německo bude muset v příštích čtyřech desetiletích přijmout 12 milionů přistěhovalců, aby udrželo německou populaci stabilní.
Podle místních zpráv nová zpráva navržená vládou připustila, že otázka integrace je ožehavým tématem.
Zpráva o integraci uprchlíků uvádí: „Podle zkušeností to nebude snadné a bude to trvat déle, než se původně doufalo. Úspěchy budou viditelné pouze ve střednědobém až dlouhodobém horizontu.“
Na místní úrovni se vláda Merkelové nachází pod tlakem poté, co se mělo za to, že každý rok musí být postaveno 345 000 nových domů, v nichž budou umisťovat ty, kteří přicestují do země. Životní náklady však v Německu rostou a nájmy se zjevně stávají neudržitelnými.
Během svého projevu po udělení ceny za uprchlickou politiku Merkelová řekla: „Evropa je naším nejlepším ujištěním, že budeme žít v míru a bezpečí. Mělo by být možné, abychom Evropu oživili. Pro dnešní generaci by další generace musely investovat tolik energie, kolik investovala do poválečné generace, aby vybudovala Evropu.“
Udělení ceny právě Merkelové však všichni neuvítali. Hans-Ulrich Rülke, šéf Svobodné demokratické strany (FDP), řekl deníku Frankfurter Allgemeine: „Už teď je velmi neuvážené považovat průběh politiky kancléřky Merkelové v roce 2015 za správný. S nekontrolovaným přijímáním statisíců lidí z bezpečných třetích zemí spolková vláda ignorovala evropské právo a ztížila řešení uprchlické krize v evropském měřítku.“
To, že bude Merkelová za zaplevelení Evropy džihádisty odměněna, se dalo očekávat, přičemž důsledky její politiky si ponesou i další generace. Pokud budou v Německu na kancléřském postu Zelení, jak se zatím jeví, pak je jasné, že oněch míněných 12 milionů přijde do Německa mnohem dřív, než plánuje Merkelová.
Němečtí Zelení (soukmenovci našich Pirátů) se netají záměrem stěhovat do země mnohem víc vetřelců z řeckých táborů, ale rádi by také slučovali širší rodiny. Tradičně podporují i pašerácké neziskovky a část této partaje již ovládli Turci. Všechny průzkumy preferencí ukazují, že příští německá vláda (volby jsou tam letos na podzim) bude nejspíš rudozelená (socani a Zelení) a tedy bude vítat ještě nadšeněji, než vláda Merkelové. A stejně nadšeně se bude o své obohacení jistě i dělit…
Místo snížení daní a podpory původních obyvatel, Němci raději zaplatí cizí krev a předají jim štafetu sdílení území Germánie. K sebevraždám nejčastěji dochází při depresích a dalších i degenerativních onemocněních, i z nedostatku perspektivy a neschopnosti se vyrovnat s bezvýchodnou situací kdy nestačí síly ji změnit.