Německý klášter ubytovával ilegály, akceptovali jedině muslimy

Německý klášter ubytovával ilegály, akceptovali jedině muslimy

S islamizací Evropy nepomáhají výhradně podvratné organizace jako EU nebo OSN, národní vlády a neziskovky, ale také církve. A je jedno, zda katolická, která již osobou Bergoglia prokázala, že hodlá islamizaci Evropy napomáhat neméně svědomitě, ale i některé další křesťanské církve, které působí v různých evropských zemích.

Německo je toho zářným příkladem. Vždyť německá evangelická církev je jedním z hlavních sponzorů pašeráckých neziskovek. Ale zdaleka nejen to.

Klášterní charita pro všechny? Ne, to rozhodně ne, v Německu zřejmě jen pro muslimy. Alespoň to vyplývá z rozhodnutí, podle něhož má být azyl v klášteře udělován výhradně muslimům. Například křesťance, která byla pronásledována a přišla do Německa přes Francii, byl klášterní azyl striktně zamítnut. Nedostala azyl ani v Německu, odkud ji poslali do Francie, kde reálně hrozí, že jí Francie neudělí azyl, protože také vstoupila do Francie přes bezpečnou třetí zemi. Navíc, také Francie – podobně jako Německo – dává azyl přednostně muslimům.

Muslimové, často teroristé z ISIS nebo Al Kajdy, prchající bez dokladů před spravedlností, kteří vstoupili přes Maďarsko a nežádali tam o azyl, však mají v Německu otevřenou náruč.

„V roce 2016 stál před dveřmi kláštera mladý muž z Iráku a mladá Němka, která muže podporovala. Jednalo se o muslima, který nechtěl být deportován zpět do Maďarska. A do kláštera byl bez jakýchkoli okolků přijat. A to přesto, že cestou přešel nejen přes Maďarsko, ale také přes Rakousko.

Muslim tvrdil, že je jeho rodina v Mosulu obklopena vojáky IS. Jeho bratr tam byl údajně zabit. Co se stalo rodině, nebylo v rozhovoru zmíněno. Mosul byl v letech 2015/16 skutečně sporným městem. Hlavními cíli „Islámského státu“ však byli spíše křesťané než muslimové. A tento vetřelec se nijak netajil tím, že je muslim. Nakonec, přijel bez dokladů a mohlo jít (což je i pravděpodobné) právě o bojovníka ISIS.

Až donedávna bylo město Mosul, s 1600 let starou křesťanskou tradicí, sídlem několika arcibiskupů východních církví… Katedrála syrské pravoslavné církve Antiochie a zároveň nejstarší kostel ve městě je katedrála svatého Tomáše z roku 640, patřící syrské katolické církvi. Katedrálou ze 17. století však byla syrská katolická katedrála al-Tahira, která byla v roce 2017 téměř úplně zničena, nyní má být znovu postavena. Chaldejská katolická církev zase měla episkopální mše ve středověkém kostele Marta Meskinty, dokud nebyla v 80. letech přesunuta do katedrály Chaldean al-Tahira z 18. století….

Po dobytí Mosulu bojovníky ISIS a Islámského státu dostali křesťanští obyvatelé možnost opustit město, konvertovat k islámu nebo být popraveni. Drtivá většina křesťanů pak na konci července opustila Mosul a tím ukončila křesťanskou tradici města. Podle arcibiskupa Ludvíka Raphaëla I. Saka žilo v Mosulu ještě 25 000 křesťanů, když se ISIS ujal moci; Podle BBC jich bylo dokonce 35 000…

2. února 2015 teroristé Islámského státu v Mosulu vyhodili do vzduchu jeden z největších a nejstarších chaldejských katolických kostelů, kostel Panny Marie. V dubnu 2016 byl zničen historický římskokatolický kostel Panny Marie z 19. století.

Křesťané byli vyhnáni nebo krutě povražděni. V Mosulu žádný nezůstal. Z Mosulu je velmi dobře známý případ muslima, který se zprvu přidal k IS. Několik dní po nuceném exodu křesťanů, když procházel městem, viděl mladé muže jeho věku přibité na čtyřech křížích, střežených dvěma bojovníky IS. Deset metrů od křížů vzhlédl ke krvácejícím mužům a slyšel, jak jeden z nich prosí Boha, aby odpustil bojovníkům IS. Ostatní unaveně skandovali: „Zeedo el-Maseeh tasbeeh – Chvála Ježíši Kristu.“

Traumatizován z tohoto zážitku prý opustil IS a uprchl. Jeho cesta vedla do Istanbulu, kde se přidal ke skupině iráckých křesťanů. Konvertoval a vrátil se do Mosulu, stejně jako mnoho dalších. Zpátky do bývalé bašty křesťanství. Nicméně současná situace, kdy ISIS opět posiluje, nejspíš donutí křesťany znovu uprchnout.

Muž, který zaklepal na dveře kláštera v doprovodu své německé nevěsty, se nijak netají tím, že je muslim. A – jak známo – muslimové v Mosulu nijak perzekuovaní nebyli. Všech 30 míst nakonec bylo poskytnuto muslimům z válečných zón. Proč muslimům, když v jejich případě se může velmi pravděpodobně jednat o podporovatele ISIS či dokonce teroristy?

Kostely a kláštery – nejen v Německu – raději rozmazlují muslimy a souvěrci, který je ve své rodné zemi skutečně pronásledován, ukazují dveře. Jako abatyše tohoto kláštera, která má tento měsíc stanout před soudem. Musí se zodpovídat z 30 případů napomáhání nelegálnímu pobytu v Německu. Nelegální muslimské vetřelce ubytovává spolu s jeptiškami. Jak je vůbec možné, že ženský klášter ubytovává muslimské bojovníky??

Mimo zdi kláštera jsou to také většinou ženy, kdo pracuje v různých promigračních neziskovkách. Další dobrovolníci, pomáhající v azylových domech, přišli o život, jak se stalo například ve Freiburgu, kde afghánský vetřelec brutálně znásilnil a zavraždil devatenáctiletou dobrovolnici.

Proč se pronásledovaní křesťané málokdy dostanou do Německa? Do jisté míry se mezi nimi rozneslo, že sdílení ubytování s muslimy je nesmírně nebezpečné, přičemž křesťané jsou ve společnosti muslimů šikanováni. Vědí také, že pouze velmi málo křesťanů je ochotno přijmout jiné křesťany, charity a církve dávají téměř vždy přednost muslimům.

V Německu se tedy téměř žádným obětem války a teroru nepomáhá, ale spíš se pomáhá muslimským vrahům. Ostatně, několik málo vojáků IS se již podařilo identifikovat, nicméně o většině se zatím vůbec nic neví, protože přijeli bez dokladů. A ti, kteří se skrývají podobně, jako nelegálové z německého kláštera, nejsou ani nikde registrováni.

Kolik džihádistů, kteří jen pár let nazpět řezali hlavy či křižovali křesťany, u sebe v klášteře jeptišky ubytovaly? Stanou se kláštery a různé azylové domy či ubytovny jedním z hlavních semenišť džihádistů v Evropě??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

One thought on “Německý klášter ubytovával ilegály, akceptovali jedině muslimy

  1. Nejspíše si křesťané rozumí více s mlslimy, mají k sobě mnohdy blíže, než obě skupiny k bezvěrcům. Obě skupiny mnohdy rádi rádi trpí, a ubezpečují se tak v pevnosti své víry (?) ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *