Rubriky
multikulturní obohacení

V roce 2020 připlulo do Itálie 3x víc afrických vetřelců, než v roce 2019

Zatímco turistika byla celý loňský rok velmi výrazně omezena, invaze naopak velmi výrazně zesílila. A zdá se, že letošní rok bude přímo rekordní. Od začátku roku zatím nebyl jediný den, kdy by u břehů Itálie nebo Kanárských ostrovů nepřistála alespoň jedna loď či člun s africkými invazisty.

Jak jsem upozornila už dřív, tak někdy během března nebo dubna by měly do vod Středozemního moře vyplout dvě zbrusu nové lodě německých neziskovek, jedna z nich dokonce pojme najednou více než tisíc osob.

Nicméně, i když do Itálie připlul rekordní počet Afričanů, pak naopak počet deportací byl na necelé polovině roku předchozího. Do země původu bylo z Itálie posláno 3585 nelegálních vetřelců, což je o polovinu méně než v předchozím roce, kdy bylo deportováno 7054.

Co tedy tato čísla hovoří? Především nám jasně signalizují fakt, kterého si drtivá většina Evropanů nijak nevšímá, nicméně velmi vnímavým pozorovatelům nemohl ujít: počty invazistů v Evropě razantně narůstají, neboť zatímco deportace ve většině zemí váznou, počty invazistů, mířících do Evropy neutěšeně rostou.

Ostatně, také vy jste museli zaznamenat, že se na našem území v posledních měsících neobvykle často objevují záchyty nelegálních vetřelců, většinou schovaných v kamionech. A to je ve skutečnosti jen špička ledovce, lze předpokládat, že drtivá většina ujde pozornosti.

Evropa se tak plní a podle plánů Agendy 2030, ale také UNHCR, invaze už jen poroste. Mezitím se v Bruselu schvalují taková pravidla, která by invazi usnadnila a především urychlila. Souběžně s tím se cenzurují všechny nepohodlné informace a odpůrci invaze jsou perzekuováni. Jen tento týden došlo ve Francii ke dvěma soudům proti odpůrcům muslimské invaze – proti Marine le Pen a francouzskému hnutí Identitářů. Tomuto hnutí obránců hranic byla dokonce v pátek zakázána činnost.

Výměna Evropanů za Afričany tak bude i nadále v plném proudu a to za současné perzekuce všech, kdo se proti invazi aktivně staví.

[Celkem: 4   Průměr: 5/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.