Terorista, který 3 lidi ubodal a další pobodal, nebude deportován

Terorista, který 3 lidi ubodal a další pobodal, nebude deportován

Pamatujete si ještě na případ z loňského léta, kdy byli v parku v britském Readingu ubodáni 3 homosexuálové a několik dalších lidí bylo zraněno? Pachatel tohoto útoku, libyjský džihádista, nebude deportován. Chudáček, psychicky nemocný, by totiž mohl dojít k újmě, neboť Libye je nestabilní…

Neúspěšný žadatel o azyl Khairi Saadallah se více než sedm let vyhýbal deportaci do Libye, než se pustil do vražedného řádění, které úřady označily za teroristický útok. Protože zákony o lidských právech (pozn. falešná pseudohumanita) zakazují deportovat cizince, pokud je jejich rodná země nestabilní, nemůže být deportován.

K soudu s 26letým Libyjcem došlo v úterý. V listopadu se Saadallah přiznal k vraždě tří mužů a pokusu o vraždu tří dalších během běsnění v parku v Readingu, k němuž došlo 20.6.2020. Během několikadenního slyšení o odsouzení obžaloba tvrdí, že Saadalláh byl ovlivněn islamistickou džihádistickou ideologií, což ho přimělo, aby spáchal promyšlený teroristický útok. Obžaloba navrhla trest doživotí.

Obžaloba soudu sdělila, že Saadallah v roce 2012 odcestoval z Libyjského Tripolisu na návštěvní vízum a tvrdil, že uprchl z ozbrojené skupiny, která pomohla svrhnout plukovníka Muammara Kaddáfího.

Jeho žádost o statut uprchlíka byla zamítnuta, ale místo toho, aby uposlechl příkaz k odchodu, uprchl v roce 2013, jen aby se znovu dostal do pozornosti úřadů kvůli své trestné činnosti. Zprávy z roku 2020 odhalují, že v předchozích sedmi letech neúspěšný žadatel o azyl nasbíral řadu odsouzení a trestů odnětí svobody, včetně ublížení na zdraví, napadení policistky a rasově podmíněného obtěžování.

Navzdory své trestné činnosti a odmítání dodržovat imigrační zákony, dostal v roce 2018 dočasné povolení k pobytu až do roku 2023.

Ministerstvo vnitra pak v roce 2019 mělo posoudit jeho deportaci. Ministr vnitra však v té době nepřistoupil k deportaci obžalovaného kvůli tomu, co bylo popsáno jako právní překážka. Právní bariéra, která mu bránila v deportaci, byla čistě a jednoduše dána poměry, které v té době panovaly v Libyi.

Poslední pobyt invazisty ve vězení skončil 5. června 2020, kdy byl opět doporučen k vyhoštění, ale podle zákonů o lidských právech nemohl být deportován. Uplynulo jen něco málo přes dva týdny a džihádista za pokřiku „Allahu akbar!“zavraždil Jamese Furlonga, Josepha Ritchie-Bennetta, a Davida Wailse. Pokusil se pak zavraždit Patricka Edwardse, Nishitu Nisudana, a Stephena Younga.

Reading stabbings: Victims died of 'single stab wounds' - BBC News
oběti džihádisty

Připomínám, že džihádisty se zastal nejen sám systém, ale také britská homolobby. Ta samozřejmě litovala smrti příslušníků vlastní komunity, ale vzápětí LGBTQ aktivisté prohlásili, že se jim nelíbí údajná islamofobní, rasistická a xenofobní rétorika, která případ doprovází.

Hlupáci z homolobby, kteří se ani příliš nepozastavili nad smrtí jejich soukmenovců, se tak mnohem více zajímali o nenávistné výroky na adresu vraždícího mohamedána. Tedy zastávali se islámu, který je samotné předem odsuzuje k smrti. Ostatně, tento trest podle práva šaría stále zcela běžně praktikuje deset muslimských zemí.

Pak se nelze divit, že nedochází ani k deportacím těch nejhorších teroristů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *