Rubriky
multikulturní obohacení

Pařížská čtvrť platí za hotelové ubytování muslimských vetřelců milion eur denně

Je všeobecně známý fakt, že takový německý, švédský nebo francouzský důchodce, který celý život pracoval a odváděl své zemi daně, stojí stát mnohem méně, než muslimský vetřelec, který do země přitáhl parazitovat a území záhy islamizovat. Evropské země prostě ví, jak si svých vlastních vrahů ctít a jak si je předcházet!

V regionu Île-de-France v okolí Paříže dosáhly náklady na invazisty ubytované státem v hotelech téměř jeden milion eur denně, přičemž ubytovací centra byla doslova přesycená.

A to natolik, že ze 130 000 míst určených pro přijímání vetřelců, jsou téměř 40 procent hotelové pokoje. V posledních letech se jejich počet neustále zvyšuje. Zatímco v roce 2015 bylo v hotelech v pařížském regionu ubytováno 35 000 osob, počet přenocování činil již v říjnu loňského roku více než 53 000.

Christine Laconde, generální ředitelka sociální služby Samu v Paříži, která zřídila specializovanou službu nazvanou Delta, uvedla, že sto lidí pracuje na plný úvazek, aby našli hotelové pokoje, které by byly muslimským vetřelcům k dispozici a spravují rezervace pro několik oddělení Ile-de-France. „Průměrné náklady na osobu a noc činí 21 eur v Paříži a 18 eur v průměru v regionu.“

„Celkový účet, který má být zaplacen v 643 hotelech v Ile-de-France, je téměř 1 milion eur za noc, což je 300 milionů eur ročně. V průměru pobývají vetřelci v hotelu dva a půl roku. Ale polovina tam byla více než dva roky“, řekla Laconde.

Vidíte, jak skvěle se nyní hodí zcela utlumený turistický ruch! Hotely a penziony – nejen ve Francii, ale i v Itálii nebo Španělsku – nyní ubytovávají namísto turistů z Evropy či jiných civilizovaných zemí, muslimské vetřelce z Afriky či Středního a Blízkého východu. Nebyl také to jeden z účelů současných napříč západním světem zaváděných restrikcí?

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.