Rubriky
multikulturní obohacení

Další útoky mohamedánských invazistů na policii v Lyonu (video)

Před časem kolovalo po internetu video, na němž muslimští vetřelci hází petardy před policejní stanicí v Lyonu. Na jiném videu jsme zase mohli vidět přímo napadení policistů muslimskými invazisty. Možná si říkáte, že jde pouze o pyrotechniku. Jenže ono už občas dochází i k ostrým střelbám na policejní auta a k dalším útokům na policejní stanice. Výzvy k mohutnějším útokům jsou pak stále častější.

Tyto útoky, při nichž zapalují auta i domy, či jen hází pyrotechniku na policejní stanice, jsou jakýmsi testem ostražitosti „nepřátel“ a zároveň mohamedáni zkouší, kam až mohou zajít, aniž by byli beztrestní. Je jasné, že jednoho dne už to nebude jen pyrotechnika, s čím na policejní stanici přijdou.

Ostatně, ve Švédsku už dochází i k bombovým útokům na policisty. I když při těch posledních se nikomu nic nestalo, jsou přinejmenším varováním…

V úterý večer několik osob odpálilo ohňostroje a projektily proti budově policejní stanice ve východním Lyonu. Druhý den vypukly ve stejné oblasti násilné střety.

Proti mobilizované policii, a zejména proti CRS, použili výtržníci opět mohutný ohňostroj. Jedno z jejich vozidel bylo poškozeno.

Teprve se však uvidí, zda tato operace skutečně obnoví pořádek ve Vaulxu, což je čtvrť, kde žijí výhradně muslimští vetřelci. Není jisté, zda se nejednalo jen o jakýsi začátek války, k níž se muslimové vzájemně vyzývají na sociálních sítích.

Po zatčení několika obchodníků s drogami je v okrese Thibaude velké napětí. V neděli večer se policejní stanice dostala pod minometnou palbu. Od neděle jsou policejní vozidla, která se pokoušejí projet Thibaude, trefována projektily nebo petardami, jak můžeme vidět na videu vysílaném na sociálních sítích.

Další útoky s pyrotechnikou na policejní auta, po nichž následovaly nepokoje
[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

1 komentář u „Další útoky mohamedánských invazistů na policii v Lyonu (video)“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.